Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 613 producten.
Het Silicone Rubberstof van de thermische Isolatie Vuurvaste Glasvezel voor Lassenbescherming
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Thermische Isolatiedekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
De Doek van de het Siliconeglasvezel van de isolatiestof voor Thermische Isolatiedekking
| Temperatuurweerstand: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Typeglasvezel: | E Glas |
| Gewicht: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Silicone-gecoate glasvezel voor afneembare warmte-isolatie dekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
0,017“ van het de Stoffensilicone van de Dikteisolatie de Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiedekking
| Temperatuurweerstand: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Typeglasvezel: | E Glas |
| Gewicht: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
de siliconestof wordt gemaakt van silicone en glasvezelstof de van uitstekende kwaliteit voor de verbindingen van de Stoffenuitbreiding, stoffenkanalisatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Éénzijdige/met twee kanten deklaag met stof van het silicone de rubbersilicone voor Stoffen flexibele schakelaar
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
De Stof van de siliconeglasvezel voor Uitlaatbescherming behandelt van de de Dekkingsturbine van de Materiaalbescherming de Beschermingsdekking
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Acryl Met een laag bedekte Vuurvaste Glasvezelstof voor het Vuurvaste Gordijn van het Gordijnlassen
| Breedte: | 1.52 mtr |
|---|---|
| Kleur: | wit of OEM |
| Merk: | SunTex |
Stof van de grijze en rode Kleuren de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor de Verbindingen van de Stoffenuitbreiding
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |

