Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 613 producten.
Silicone Rubber Coated Fiberglass Fabric For Fabric Flexible Connectors
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
De vuurvaste Stof van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Rookdetector
| Temperatuurweerstand: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Typeglasvezel: | E glas |
| Gewicht: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
750C de Glasvezelstof van het roestvrij staaldraad Versterkte Silicone voor Brandgordijn
| Dikte: | 0,65 Mm (0,025 Duim) |
|---|---|
| Gewicht: | 830g/sqm (24.4Oz. /Sq.Yd.) |
| Kleur: | Wit |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor brand en lassendeken
| Nominaal gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektronisch Isolatie en HittePersmededelingsblad
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
Chemische Bestand Ptfe Met een laag bedekte van de de Stoffen580g Brandbeveiliging van de Glasdoek de Thermische Isolatiedekking
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Doek de Op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel van de kiezelzuurglasvezel voor verschillende oppervlaktebehandeling
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.053inch |
De chemische Bestand Stof niet van de Stok Zelfklevende PTFE Met een laag bedekte Glasvezel voor Verpakkingsindustriebaksel
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
800C van de de Draadglasvezel van het graadroestvrije staal de Stoffenbroodje voor Thermische Isolatiematras
| Gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | Grijs |
Hoge Thermische van de de Glasvezelstof van Matrasptfe Opnieuw te gebruiken de thermische isolatiedekking
| Eenheidsgewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1520mm |
| Totale dikte: | 0,45 mm |

