Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 609 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasstof voor de Verwijderbare Dekking van het Isolatiejasje
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
De Hittebestendige Stoffen op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek en Stoffen voor Hoge Hittetoepassingen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Silicone het op hoge temperatuur van de stoffendoek bedekte Glasvezelstof met een laag de Verwijderbare Thermische Isolatiejasjes, Materiaal bedekt
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het ranonkelpatroon PTFE voor Isolatie Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Bestand Antistatische PTFE op hoge temperatuur bedekte Glasvezelstof voor brandpreventie en thermische isolatie met een laag
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
De grijze van het de Stoffenbroodje van de Calciumsilicaat Met een laag bedekte Glasvezel Vuurvaste Materiële Thermische Isolatie
| Stijl: | TGF1000P-CS232-5014 |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1100 g/sqm |
De hoge van de de Glasvezeldoek van de Kiezelzuurglasvezel 200gsm Vuurvaste Stof voor Lassen
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Aanpasbare PTFE-gecoate glasvezelstof met een superieure brandwerendheid en slijtvastheid voor thermische isolatie
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
PTFE-gecoate glasvezelstof met uitstekende brandwerendheid, chemische duurzaamheid en temperatuurbestendigheid bij 550 °C voor thermische isolatie
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
De zwarte 30oz-Stof van de Keperstof Vuurvaste Glasvezel voor de Doek van het Lassengordijn
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Toepassing: | Lassende beschermende deken |
| Dikte: | 1mm |

