Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 613 producten.
PTFE-gecoate glasvezelstof met uitstekende brandwerendheid, chemische duurzaamheid en temperatuurbestendigheid bij 550 °C voor thermische isolatie
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
De zwarte 30oz-Stof van de Keperstof Vuurvaste Glasvezel voor de Doek van het Lassengordijn
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Toepassing: | Lassende beschermende deken |
| Dikte: | 1mm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het satijnweefsel Polyurethaan voor de verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.4mm |
Brandbestendige PTFE-gecoate glasvezelstof met zachte textuur en makkelijke fabricage voor industriële thermische bescherming
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
Glasvezel van de thermische Isolatie de Vuurvaste Stof die met Neopreen met een laag wordt bedekt
| Gewicht: | 600 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | ZWART |
Stof de Op hoge temperatuur van draadreinfoced 880g voor Thermische Insualtion-Dekking
| Materiaal: | Glasvezel, Roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 650 c-graad |
| Gewicht: | 880 g/sqm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de hoge prestatiestextiel Pu voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
De Stof van het kiezelzuurfiberglas voor kiezelzuurlassen bedekt de gordijnen van het kiezelzuurlassen
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Crowfoot patroon PTFE gecoate glasvezel stof voor Fire Pit beschermende mat gras
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Het Suntex Geweven Hoge die Kiezelzuur van de Thermische Isolatiedoek met Rood Siliconerubber met een laag wordt bedekt
| Gewicht: | 850 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,8 mm |
| breedte: | 0,96 m |

