Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 605 producten.
SUNTEX Silica Stof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Verpakkingen: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Stof compensator doek met 1700 graden Celsius temperatuurbestendigheid, 600 gsm gewicht en alkali-vrij hoog silicaweefsel
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Hoge temperatuurbestendigheid alkali-vrije 600 g/m² gewicht stof expansievoegdoek voor duurzame brand- en hittebestendige oplossingen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
SUNTEX Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Stoompijp van de Glasvezeldoek de Isolatiemateriaal
| Het met een laag bedekte Gewicht van de Glasvezeldoek: | 510 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,43 mm-OEM |
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
Stok niet de Doek Elektrische Isolatie van de 0,016 Duimptfe Met een laag bedekte Glasvezel
| Naam: | PTFE Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
De glasvezelstoffen met silicone rubberdeklaag op hoge temperatuur voor Isolatie behandelen de isolatiehefboom van de isolatiedeken
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Belangrijke fabrikant van verwijderbare de isolatiedekens van Fabricfor van de componentensilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Stoompijp van de Glasvezeldoek de Isolatiemateriaal
| Het met een laag bedekte Gewicht van de Glasvezeldoek: | 510 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,43 mm-OEM |
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
Van de de Glasvezelstof 17OZ van de vlamweerstand het PTFE Met een laag bedekte van de Thermische Isolatieshell Broodje van de de Glasvezeldoek
| Eenheidsgewicht: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0.016inch |
De Glasvezelstof van de hoge die Prestatiesstof met Silicone voor Brand en rookgordijn met een laag wordt bedekt
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |

