Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 582 producten.
Vlam met hoge weerstand - vertrager 0.2mm van de de Stoffenglasvezel van de Dikteglasvezel de Doekbroodje
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Vuurvaste Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 140gsm aan 3000gsm
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De zwarte Rode Stof van de het Documentzak van Grey Silicone Coated Fiberglass Cloth Vuurvaste
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
De Glasvezelstof op hoge temperatuur van de glasvezeldoek met Rood Met een laag bedekt Siliconerubber
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Het Siliconetextiel van de Hittebestendigheids Uitstekende Deklaag voor Industriële Thermische Dekking
| Maximumtemperatuur: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Typeglasvezel: | E Glas |
De verschillende mogelijke Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van kleurenmontages voor de verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvaste Lassendeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Van de de Dekkingsstof van de hittebescherming Doek Op hoge temperatuur van de de Doek32.4oz de Grafiet Met een laag bedekte Veiligheid
| De eenheid weegt: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,055 duim |
E-Glas Silicone bedekt met glasvezel Thermisch isolatiemateriaal Silicone rubber bedekt met glasvezel stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Dubbelzijdig met siliconen gecoat glasvezelweefsel met uitstekende isolatie- en thermische geleidende eigenschappen
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

