Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 580 producten.
High Temperature Resistant Thermal Insulation Fiberglass Fabric Silicone Fabric Cloth for Welding Fire Blanket
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Flexibele Thermische Vuurvaste Materiële Pu Met een laag bedekte flexibele de buisschakelaar van de Glasvezelstof
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 600 G/M2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
De met een laag bedekte Thermische Deken van het Brandlassen Waterdicht voor Verkoop
| Kleur: | zwart, grijs, of aangepast |
|---|---|
| Dikte: | 1.4 mm~3mm |
| grootte: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, of aangepast |
Vuurvaste Waterdichte Pu Met een laag bedekte Fiberglasdoek die voor lassengordijn Deken lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Het water weert Eigenschappen Pu Met een laag bedekte Fiberglasdoek voor Lassendekens af, branddekens
| Naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |
De hoge Doek van het Kiezelzuurfiberglas voor Lassen met Temperatuurweerstand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Van de de doek hittebestendig glasvezel van de siliconerubber met een laag bedekt glasvezel van de de doek Goedkoop Prijs de Klantenontwerp
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
Hoogtemperatuurisolatie met calciumsilicaat bekleed glasvezelstof
| Coating: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |
Hoge - kwaliteitsbrand - Rubber het Fiberglasdoek van het vertragers Hoge Kiezelzuur
| Grondstof: | S.S draad versterkte glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
Beschermt de Belangrijke Fabrikant van China dat van Silicone Met een laag bedekte Siliconedeklaag vonken en metaalplonsen door lassen worden geproduceerd
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |

