Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 580 producten.
de silicone met een laag bedekte deken van het glasvezellassen en de silicone met een laag bedekte gordijnen van het glasvezellassen
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
De tweezijdige Silicone Met een laag bedekte Bestand Schuring van het de Vlambewijs van de Glasvezeldoek
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Het Silicone op hoge temperatuur bedekte Hoge de Doek Vuurvaste Doek met een laag van de Kiezelzuurglasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
De vuurvaste Doek van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Het chemische Bestand Siliconerubber bedekte de Brand van de Glasvezeldoek met een laag - Textiel van het vertragers de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Op zwaar werk berekend Vermiculiet Met een laag bedekt de Brand Algemeen Broodje 800 van het Glasvezel Industrieel Lassen c-Weerstand
| Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Grootte: | 1000mm |
| Diameter: | 1.4mm |
3732 media Plicht Met een laag bedekte Waterdichte het Lassendoek van de Brand Algemene Glasvezel
| Gewicht: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
1.3mm Industriële van het Vermiculietglassfiber van het Brand Algemene Broodje Doek 800 de Hittebestendige Glasvezel die van C Algemeen Broodje lassen
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
SUNTEX industriële brandbedekking
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4 mm |
Twee Kantensilicone Met een laag bedekte Glasvezel die Algemene Fabriek lassen
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

