Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 580 producten.
Hoog - doek op hoge temperatuur van de de Dekensglasvezel van het kwaliteits de Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste Lassen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Doek met hoge weerstand Waterdichte Oilproof van de Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Het beste van de het Brandblusapparaatballon van de Kwaliteits Milieuvriendelijke Bal Droge Poeder van Abc om Baltype Brandblusapparaatbedelaars
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
0.4mm de Bestand Beschermende Kleding Op hoge temperatuur van het Siliconerubber Met een laag bedekte Lassen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
De acryl Met een laag bedekte 100%-Algemene Dekens van de Glasvezelbrand
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Kleur: | zwarte of oem |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |
800C het vermiculiet bedekte Op zwaar werk berekende het Lassenbescherming met een laag Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Nominaal Gewicht: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm |
| Nominale Dikte: | 1,3 mm |
Vuurvaste Vuurvaste Acryl Met een laag bedekte 100%-Glasvezel voor het Rookgordijn van de Branddeur
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of OEM |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |
Acrylcoated 100% glasvezel voor branddeur rookgordijn
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of OEM |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |
Rode Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van 32 Oz Silicone voor Hitteschilden
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Van de de Glasvezeldoek van de fabrieks Directe Groothandelsprijs Silicone Met een laag bedekte de Geavanceerde Technologiekwaliteitsborging
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |

