Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 580 producten.
De Pu Met een laag bedekte van de de Uitbreidingsverbinding van de Lassenstof Doek 13.5OZ voor Buis verbindt
| Totaal Gewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
35 oz de Grijze van het het Calciumsilicaat van de Glasvezeldoek Deklaag Op hoge temperatuur
| breedte: | 1,5 meter/1,52 meter |
|---|---|
| Dikte: | 1.mm |
| Gewicht: | 35 oz |
Hoge kiezelzuurglasvezel voor Lassen en brandbeveiliging
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Gele Vlam/Vonken Bestand Brandglasvezel die het Algemene Met een laag bedekte Vermiculiet lassen van de Broodjesstof
| Nominaal Gewicht: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1.5 M |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor de Turbinedekking van de Materiaaldekking
| Gewicht: | 560 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Van de het Broodjesbrand van de Suntex de Industriële Brand Algemene Deken van de de Noodsituatiebrand Algemene voor Huisveiligheid
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
De hoge Doek van het Kiezelzuurfiberglas voor Lassen met Temperatuurweerstand 2000 F
| Gewicht: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Het anti het Siliconerubber van de Hittebrandbeveiliging bedekte Versterkte met een laag Garen Op hoge temperatuur van de Glasvezel1260c het Ceramische Vezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
In het groot Duidelijke Doordrongen de Glasvezeldoek van het Keperstof Zwarte Rode Silicone Band
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |

