Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1338 producten.
Vuurvaste siliconen gecoate glasvezeldoek voor brandwerende schort Vlambestendig Brandwerend
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
1.25mm Doek de Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel voor Brandgordijnen & deuren
| Nominaal gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
De goede Doek van de de Weerstandspu Met een laag bedekte Glasvezel van de Schuringsschuring voor Lassendeken
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
1.25mm Met een laag bedekt de Doeksilicone Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
12H van de de Stoffenglasvezel van het satijn de Hoge Kiezelzuur van het de Doek1200g Lassen Barrière van de de Beschermings Algemene Brand
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Bedekte het Vuurvaste het Siliconerubber van het satijnweefsel Doordrongen Glasvezeldoek met een laag
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Waterdichte Vuurvaste de glasvezeldoek op hoge temperatuur van de douanesilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Stoompijp van de Glasvezeldoek de Isolatiemateriaal
| Het met een laag bedekte Gewicht van de Glasvezeldoek: | 510 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,43 mm-OEM |
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
SUNTEX Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Stoompijp van de Glasvezeldoek de Isolatiemateriaal
| Het met een laag bedekte Gewicht van de Glasvezeldoek: | 510 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,43 mm-OEM |
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
Doek de Op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel van de kiezelzuurglasvezel voor verschillende oppervlaktebehandeling
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.053inch |

