Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1336 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Isolatiebarrière Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Warmte-isolatie, slijtvastheid, siliconen beklede glasvezelstof
| Material: | Fiberglass |
|---|---|
| Temperature resistance: | -50 C degree to 550 C degree |
| Weight: | 510 g/sqm |
Het chemische Bestand Siliconerubber bedekte de Brand van de Glasvezeldoek met een laag - Textiel van het vertragers de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
0.4mm de Bestand Beschermende Kleding Op hoge temperatuur van het Siliconerubber Met een laag bedekte Lassen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
De Doekbroodje van de thermische Isolatie Vuurvast Silicone Met een laag bedekt Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Thermische Isolatiedekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Doek de Op hoge temperatuur van de het Gordijn300g/m2 Glasvezel van de hitteisolatie
| Productnaam: | hete van de de hitteisolatie van de fabrieksproductielijn het gordijnstof |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Garentype: | E-glas |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Het doordrongen Siliconerubber bedekte Glasvezeldoek/stof voor Uitbreidingsverbinding/gordijn met een laag
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Hittebestendige glasvezeldoek stof 460g/m2
| Weave type: | twill woven,plain woven or customized |
|---|---|
| Alkali Content: | Alkali Free |
| Surface Treatment: | polyurethane(PU) coated |

