Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1336 producten.
Geweven weefsel van hoogtemperatuurbestendige glasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekt polyurethaan (Pu) |
Materialen de op hoge temperatuur van de de Doek Thermische Isolatie van de Aluminiumfolieglasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven of aangepaste keperstof |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Industriële Hitte en Stof Op hoge temperatuur van de Stoffen de Vuurvaste Glasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekt polyurethaan (Pu) |
Hittebestendige de Thermische Isolatiestof van 550C/Doek van de Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Gewicht: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | rood |
De Glasvezeldoek van 17 oz Grey Welding Fabric Silicone Coated voor Lassengordijnen & Dekens
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Dikte: | 17mils |
| Kleur: | rood of grijs |
0.4mm Glasvezelweefsel Brandwerend Geweven Glasvezeldoek M0 Branddeken Materiaal
| Toepassing: | VUURDEKEN |
|---|---|
| Gewicht: | 430 g/m2 |
| Werktemperatuur: | 550 C |
0.4mm Aluminiumfoliestof Gealuminiseerde Stof/Thermische Isolatie Materiële Vlam - de Doek van de vertragersglasvezel
| Garentype: | C-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Midden |
De roestvrij staaldraad versterkte Vuurvaste Glasvezelstof voor Lassendeken
| Productnaam: | de glasvezelstof van het roestvrij staaldraad versterkte silicone |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezelstof, roestvrij staaldraad |
| Sleutelwoord: | de glasvezelstof van het roestvrij staaldraad versterkte silicone |
Rode Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van 32 Oz Silicone voor Hitteschilden
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |

