Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1338 producten.
De Dekking van de flensisolatie verwarmt de Weerspiegelende Doek van de Siliconeglasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 560 g/sqm |
0.4mm Grey Polyurethane Fiberglass Cloth 60min steken Beschermende die Stoffen in brand voor Brand en Rookgordijnen worden gebruikt
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
550C de Hittebestendige Doek op hoge temperatuur van de Glasvezelstof voor Verwijderbare Isolatiedekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 550 c-Graad |
| Gewicht: | 1920 g/sqm |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
1000℃ 0.75mm Bestand Rode Silicone Met een laag bedekte Kiezelzuurstof Op hoge temperatuur voor Brandgordijnen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Met een laag bedekt: | Silicone Met een laag bedekte Kiezelzuurdoek |
| Dikte: | 0.75mm (0,029 duim) |
Bestand Grafiet Met een laag bedekte de Schurings Bestand Doek op hoge temperatuur van de Glasdoek voor Lassengordijnen & Dekking
| Deklaag: | Grafiet |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefsel: | KEPERSTOF |
Temperatuurbestendige weefsel uitbreidingsverbindingen om mechanische belastingen te voorkomen om te beschermen tegen slijtage
| Temperatuurbestendigheid: | Van -50 C graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 600 G/M2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
Industriële branddektrol met 1000°C-temperatuurbestendigheid en vermiculietcoating voor bescherming bij zwaartelasten
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale dikte: | 1,4 mm |
Industriële branddektrol met 1000°C-temperatuurbestendigheid en vermiculietcoating voor bescherming bij zwaartelasten
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale dikte: | 1,4 mm |

