Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1338 producten.
Texturized Hoge Bestand Op hoge temperatuur van Kiezelzuurstoffen 1000c
| gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Zilveren de Glasvezeldoek van het Hitte Weerspiegelende Aluminium voor Flexibele Slang die Doel vervaardigen
| Gewicht: | 470 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
550C Bestand Pu Met een laag bedekt Broodje op hoge temperatuur 0.7mm van de Glasvezeldoek Brandbeveiliging
| Eenheidsgewicht: | 21.20 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,028 duim |
14 van de de Doekbrand van de Aluminiumfolieglasvezel van de de Isolatiedeken van de de Glasvezelmicrons Stof
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken |
| Gewicht: | 13.2oz/yd2 |
2.5mm Vlam - van de de Doek66oz Grafiet Met een laag bedekt Glasvezel van de vertragersglasvezel de Stoffenbroodje Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 66 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,098 duim |
satijn het Op hoge temperatuur van de de Glasvezeldoek 12H van 1200g Silca voor de Deken van de Lassenbescherming
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 920mm |
| Dikte: | 1.3mm |
800C het vermiculiet bedekte Op zwaar werk berekende het Lassenbescherming met een laag Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Nominaal Gewicht: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm |
| Nominale Dikte: | 1,3 mm |
Enkelzijdige siliconen gecoate glasvezeldoek Zwarte siliconenstof voor uitzettingsvoegen van stoffen kanalen
| Gewicht: | 960gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.72mm |
| Deklaag: | één zijsiliconerubber |
De Stoffendoek op hoge temperatuur van de Isolatieglasvezel voor Lassendeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Goed leverancier Brandbestendige siliconen gecoate glasvezel Hoogtemperatuurbestendige E-glas Silicone glasvezel stof
| Type garen: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |

