Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1590 producten.
Alkali Vrije Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefsel: | geweven keperstof |
Aluminiumfolie Glasvezeldoek Brandwerende verpakkingsmaterialen voor hittebestendig
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Fittings and flange covers |
| Weight: | 450g/sq.mtr |
Hittebestendige Neopreen Gecoat Glasvezelweefsel - Chemisch Bestendig en Vlamvertragend voor Industriële Brandbestrijding
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hoge Temperatuurbestendig Chemisch Bestendig Vlamvertragend Neopreen Gecoat Glasvezeldoek voor Isolatieschild
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hoogtemperatuurbestendige chemisch bestand vlamvertragend Neopreen bekleed glasvezelstof voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Dikke siliconenrubber gecoate glasvezeldoek met een gewicht van 560 g/m² en een dikte van 0,42 mm voor toepassingen bij hoge temperaturen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Coating: | bilateraal siliconerubber |
Vermiculiet Met een laag bedekte de Doek van de Kiezelzuurglasvezel het Werk Temperatuur Op hoge temperatuur 1100C
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Broodje van de de Glasvezeldoek van het thermische Isolatiesilicone het Rubber Met een laag bedekte voor Vuurvaste Deken
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De silicone met een laag bedekte doek van de het siliciumrubber met een laag bedekte glasvezel van de glasvezelstof
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Duurzaam siliconen bekleed glasvezelstof E-glas Hoogtemperatuurbestendige siliconen glasvezel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |

