Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1590 producten.
Glasvezelstof Met een laag bedekt Silicone/Pu-de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Hitteresiatant
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Hoogtemperatuurbestendige met neopreen beklede glasvezelstof met water- en corrosiebestendigheid voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hoge Temperatuurbestendig Vlamvertragend Neopreen Gecoat Glasvezelweefsel voor Chemisch Bestendige Toepassingen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hoge Temperatuurbestendig Vlamvertragend Neopreen Gecoat Glasvezelweefsel voor Chemisch Bestendige Toepassingen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
De Doekbroodje van de thermische Isolatie Vuurvast Silicone Met een laag bedekt Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor van de Brandgordijnen van de Stoffen luctwork schakelaar de Branddekens
| Materiaal: | glasvezelstof, calciumsilicaat |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 700 c-Graad |
| Gewicht: | 1100 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Thermische Isolatiedekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Warmte-isolatie, slijtvastheid, siliconen beklede glasvezelstof
| Material: | Fiberglass |
|---|---|
| Temperature resistance: | -50 C degree to 550 C degree |
| Weight: | 510 g/sqm |
Hittebestendig neopreen gecoat glasvezeldoek branddeken met chemisch bestendige en vlamvertragende eigenschappen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hoogtemperatuurbestendige, vlamvertragende, met neopreen beklede glasvezelstof voor chemisch bestand, flexibel stoffenconnector
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |

