Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1338 producten.
Het Bestand Hoge Kiezelzuur op hoge temperatuur Pu bedekte Glasvezelvlam met een laag - vertragersstof voor Brandgordijn
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Grijs |
De Branddeken Op hoge temperatuur van de lassen Algemene Weerstand voor Noodsituatieredding
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Van de de stoffenweerstand van de 550 Graadsilicone met een laag bedekt glasvezel van het de Brandbewijs van de de Veiligheidsnoodsituatie de Brand Algemeen Broodje Op hoge temperatuur
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
De hoge Doek van het Kiezelzuurfiberglas voor Lassen met Temperatuurweerstand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Vuurvaste Glasvezelstof voor lassendeken en branddeken
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Sollicitatie: | Lassendeken |
| Dikte: | 0.4mm |
EN-13501 gecertificeerd brandwerend gordijnweefsel met 550°C temperatuurbestendigheid en 0,6 mm dikte siliconen gecoat glasvezelweefsel
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
26oz Bulk E Glas Isolatie Geweven Glasvezeldoek Lasvonken Isolatie Branddeken
| Toepassing: | Lasvormige isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Werktemperatuur: | 550 C |
Isolatie van de de Doekhitte van de rook maakt de Gordijn Geweven Glasvezel 2050 G/M2 vuurvast
| Toepassing: | Rookgordijn |
|---|---|
| Gewicht: | 2050g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Doek die de Op hoge temperatuur van de de Uitrustingsglasvezel van de uitlaatisolatie Algemene 1100g lassen
| Gewicht: | 1100g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 1.4mm |
Doek van de hittebestendige en thermische isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor branddeken
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |

