Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1345 producten.
Doek die de Op hoge temperatuur van de de Uitrustingsglasvezel van de uitlaatisolatie Algemene 1100g lassen
| Gewicht: | 1100g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 1.4mm |
Doek van de hittebestendige en thermische isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor branddeken
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Groothandel PTFE-gecoate glasvezelstof met hoge temperatuurbestendigheid en temperatuurbestendigheid bij 550°C in zilvergrijs kleur
| Gewicht / Gewicht per eenheid / Totaal gewicht / Nominaal gewicht: | 580g/m² g/m².mg/m².meter 17oz/m² oz/m².y oz/m².yard |
|---|---|
| Breedte / Standaardbreedte / Nominale breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 m 2000 m |
| Dikte / Standaarddikte / Nominale dikte: | 0,43 mm 0,016 inch |
1.3 mm Bulk Woven Fiberglass Cloth Warm Insulation Roll Engine Exhaust Pipe Covers
| Toepassing: | Uitlaatpijpafdekkingen |
|---|---|
| Gewicht: | 1000 g/m2 |
| Werktemperatuur: | 550 C |
26oz Bulk E Glas Isolatie Geweven Glasvezeldoek Lasvonken Isolatie Branddeken
| Toepassing: | Lasvormige isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Werktemperatuur: | 550 C |
26oz de bulke-Doek van de Glasbekleding Geweven Glasvezel voor de Deken van de de Isolatiebrand van Lassenvonken
| Toepassing: | Het lassen vonkt isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
De Bestand stof op hoge temperatuur van de Thermische Isolatie Vuurvaste silicone met een laag bedekte glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De Doek van de het Siliconeglasvezel van de isolatiestof voor Thermische Isolatiedekking
| Temperatuurweerstand: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Typeglasvezel: | E Glas |
| Gewicht: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Hittebestendige draagbare branddeken met groot formaat voor noodgevallen en lasbescherming
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Hittebestendige draagbare branddeken met groot formaat voor noodgevallen en lasbescherming
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |

