Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1350 producten.
Professionele EN-13501 gecertificeerde brandgordijnstof met een temperatuurweerstand van 550 °C en een dikte van 0,6 mm voor brandbescherming
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
Fabriek Directe Verkoop EN-13501 Gecertificeerd Rookgordijn met 550°C Temperatuurbestendigheid en 0,6 mm Dikte
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
17 oz 16 Mil Dikte 1000°F Temperatuurweerstand Lasdek brandwerend Deken
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Warmtebestendige Silicone-gecoate glasvezelstof Isolatie Branddichte Silicone rubber-gecoate glasvezelstof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Duurzaam Silicone-gecoat glasvezelstofstofstof 260°C Hoogtemperatuurbestand
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiematras
| gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | grijs |
Brand - Doek van de vertragers de Pu Met een laag bedekte Waterdicht makende Glasvezel
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Thermische Isolatiematras
| Gewicht: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,4 mm |
| Kleur: | Grijs |
Hittebestendige, brandwerende siliconen gecoate glasvezeldoek
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Hoogtemperatuurbestendige siliconen gecoate glasvezel E-glas brandwerend siliconen gecoate glasvezel stof
| Temperature resistance: | -50 C degree to 500 C degree |
|---|---|
| Weight: | 400 g/sqm |
| Thickness: | 0.3 mm |

