Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1617 producten.
Kleurmatige Silica rubber bedekte stof - Abrasie & UV-bestendige High Silica Glasvezel Stof
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Hoogtemperatuurbestendige, brandwerende, met siliconen beklede glasvezel 850 g/m2 voor warmte-isolatie
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Zwarte hoge temperatuur glasvezelstof met 750°C temperatuurbestendigheid en slijtagebestendige grafietcoating
| Gewicht per eenheid: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
High Silica Stof 96% SiO2 met temperatuurbestandheid 1200°C en 18 oz/sqy gewicht voor extreme hittebescherming
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Witte siliconen beklede glasvezel stof voor glasvezel branddek
| Coating: | Silikonrubber aan beide zijden |
|---|---|
| Gewicht: | 260 gm |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
De Glasvezelstof van het glasvezeldoek Met een laag bedekte Silicone Pu
| Grondstof: | Glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
Hoogtemperatuur glasvezelstof Zwarte grafiet gecoate stof met brandwerendheid en slijtageigenschappen voor brandbestrijdingssystemen
| Eenheidsgewicht: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
750°C Temperatuurbestendigheid Slijtvast Zwart Plain Weave Hoge Temperatuur Glasvezeldoek Grafiet Gecoat Brandwerende Deken
| Gewicht per eenheid: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
Grafiet gecoate glasvezeldoek voor hoge temperaturen met 750°C weerstand en 28,82 oz/sqy eenheidsgewicht
| Gewicht per eenheid: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
Grafit gecoate hoge siliciumglasvezeldoek met 750°C temperatuurbestendigheid en 28,82 oz/sqy gewicht
| Gewicht per eenheid: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |

