Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1336 producten.
Calcium-silicaat behandeld glasvezeldoek voor hoge temperaturen: Duurzaam & flexibel voor apparatuurhoezen
| Coating: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |
Uitstekende Chemische Bestand Silicone Met een laag bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Schuring en de Chemische Stof van de Weerstandsglasvezel voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Doek op hoge temperatuur van de Thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof bedekte Glasvezeldoek met een laag speciaal Op hoge temperatuur
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
De zwarte Rode Stof van de het Documentzak van Grey Silicone Coated Fiberglass Cloth Vuurvaste
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Het de flexibele Chemische Bestand Stof van de Buizen Materiële Glasvezel/Broodje van de Glasvezeldoek
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/m2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
De Materialen van de glasvezeldoek voor de Taaie en hoogst Duurzame Drijvende Verbinding van de Daktank
| Productnaam: | de drijvende verbinding van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Gekleurde Hittebestendige Vuurvaste Duidelijke Geweven Glasvezeldoek van Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De Bestand Hoge Doek op hoge temperatuur van de Kiezelzuurglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |

