Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1336 producten.
Van de het Siliconeglasvezel van de hitteisolatie Doek Op hoge temperatuur van het de Doek de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Vuurvaste de Doekstof Op hoge temperatuur van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Silicone Met een laag bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Warmtebestendige Silicone-gecoate glasvezelstof Isolatie Branddichte Silicone rubber-gecoate glasvezelstof
| Gebruikstemperatuur: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Basisvezel: | glasvezel |
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
Dubbelzijdig, brandwerend, hoge temperatuur, warmte-isolatie, siliconen bekleed glasvezelstofstof
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Gewicht: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Kleur & Deklaag: | Zilveren Silicone |
De zilveren Grijze Doek van de het Siliciumrubber Gekleurde Glasvezel van het Glasvezel Vuurvaste Lassen Algemene
| Alkaliinhoud: | Middel |
|---|---|
| Gewicht: | 580g/sqm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Hittebestendige Neopreen Gecoat Glasvezelweefsel - Chemisch Bestendig en Vlamvertragend voor Industriële Brandbestrijding
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Stof op hoge temperatuur van de Weerstands de Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel - Flexibele Stoffenschakelaar
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
De silicone Met een laag bedekte Zelfklevende Vuurvaste Doek van de Stoffenglasvezel
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |

