Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] bij elkaar passen 93 producten.
Acryl Met een laag bedekte Glasvezelbrand - vertragersstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Acrylbedekte brandwerende stof van glasvezel voor industrieel gebruik
| Type garen: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven satijn |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Acryl Met een laag bedekte Glasvezelbrand - vertragersstof voor Lassenbescherming
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Acrylic coated fiberglass fabric Welding Curtains & Blanket
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Silicone Met een laag bedekt van het de Brandgordijn van de Glasvezeldoek van de de Stoffendoek de Brandbewijs op hoge temperatuur
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
SUNTEX Acryl-gecoate glasvezelstof
| Kleur: | gouden Vuurvaste Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | rookgordijn, het lassen bescherming |
| Breedte: | 183cm |
De uitstekende Stof van de Treksterkte Acryl Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Kleur: | gouden Vuurvaste Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | rookgordijn, het lassen bescherming |
| breedte: | 183cm |
13oz hoge Hittebestendige Stof Acryl Met een laag bedekt voor Vuurvast Broodjesgordijn, Lichtgewichtglasvezeldoek
| De Breedte van de glasvezelstof: | 100cm |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Temperatuur: | 550 C |
Pu van het Stoffen de Acrylsilicone Pvc Met een laag bedekte Doek op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | Één kant |
| Gewicht: | 620gsm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvaste Lassendeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

