Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] bij elkaar passen 93 producten.
Antistatische Hoogte - Stof Op hoge temperatuur van de de Stoffen Bestand Glasvezel van de kwaliteits de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Neopreenrubber Zwart bekleed glasvezel Stof 0,45 mm Dikte
| Temperatuurbestendigheid: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/sqm |
| Dikte: | 0,45 mm |
PTFE Met een laag bedekte van de het Stofbekleding van de Glasvezelstof van het de Rookgordijn Opnieuw te gebruiken de thermische isolatiedekking Therma
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Isolatie van de op hoge temperatuur/Stof hittebestendige, Vuurvaste, Thermische de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
De thermische Isolatie PTFE bedekte Glasvezelstof Gemakkelijk om allerlei vet, vlekken of andere gehechtheid op zijn schoon te maken met een laag
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Gemakkelijk te naaien Gefabriceerde PTFE-gecoate glasvezelstof voor thermische isolatie
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Van het de Noodsituatiekiezelzuur van de douaneveiligheid het Lassenbrand - de Glasvezel Vuurvaste Deken van de vertragersisolatie
| Type garen: | E-glas |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekte slicone |
Van het de Noodsituatiekiezelzuur van de douaneveiligheid het Lassenbrand - de Glasvezel Vuurvaste Deken van de vertragersisolatie
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekte slicone |
De Stoffendoek op hoge temperatuur van de Isolatieglasvezel voor Lassendeken
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
De acryl Met een laag bedekte Vuurvaste Stof Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof 550C
| breedte: | 1.52 mtr |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Merk: | Suntex |

