Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] bij elkaar passen 98 producten.
1.2x1.2m Standaardnoodsituatiebrand - van de de Hitteisolatie van de vertragersbescherming de Deken van de de Glasvezelbrand
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Standaardnoodsituatiebrand - van de de Hitteisolatie van de vertragersbescherming de Deken van de de Glasvezelbrand
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Lassenstootkussen die Algemene Vervaardiging lassen
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Behandeling: | Met een laag bedekt acryl |
| Gebruik: | De Deken van het brandlassen, Brandgordijn |
0.6mm van de het Schermstof van de Beschermingsglasvezel de Branddeken Op hoge temperatuur voor Lassen
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Behandeling: | Met een laag bedekt acryl |
| Gebruik: | De Deken van het brandlassen, Brandgordijn |
Vlam met hoge weerstand - de Stof van de de Deklaagglasvezel van het vertragerssilicone
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
1.5m*1.8m de Stof van het Brandgordijn
| Type: | bestand branddekens/gordijnen op hoge temperatuur |
|---|---|
| Brandweerstand: | weerstand op hoge temperatuur |
| Gewicht: | 200 g/㎡ aan 3000 g/㎡ |
Vuurvaste en Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Branddeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Vuurvaste Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 140gsm aan 3000gsm
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Gemakkelijk te snijden, geen vliegersilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassenbescherming, thermische isolatie, uitbreidingsverbinding, enz.
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De verschillende mogelijke Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van kleurenmontages voor de verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

