Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] bij elkaar passen 98 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvaste Lassendeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Het de Stoffensilicone op hoge temperatuur van de Glasvezel Thermische Isolatie bedekte Hittebestendig met een laag
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
30oz weefsel - de Stoffen Vuurvaste Stof 550C van de Slot Vuurvaste Glasvezel
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Toepassing: | Lassenbarrières |
| Dikte: | 0,043“ |
19oz de Raad van de het Broodjescontrole van de glasvezeldoek het Weven voor Antibrand Algemeen Gordijn
| breedte: | 152CM |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Temperatuur: | 550 c-graad |
De groene Doek Op hoge temperatuur van de het Gordijnstof van de Glasvezelbrand voor het Opbouwen van Vuurleidingssysteem
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
550°C Heat Resistant Acrylic Coated Welding Blanket Fire Blanket with Customizable Sizes
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Acryl Met een laag bedekte Vuurvaste Glasvezelstof voor het Vuurvaste Gordijn van het Gordijnlassen
| Breedte: | 1.52 mtr |
|---|---|
| Kleur: | wit of OEM |
| Merk: | SunTex |
Vuurvaste Stof op hoge temperatuur van de Beschermings de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Acrylbedekte brandbestendige glasvezelstof voor brandwerend gordijn
| Breedte: | 1.52 mtr |
|---|---|
| Kleur: | wit of OEM |
| Merken: | SunTex |
Vuurvaste Stof op hoge temperatuur van de Beschermings de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |

