Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] bij elkaar passen 93 producten.
0.8mm, 1.5mm Doek de Op hoge temperatuur van de het Glasstof van het Thermische Isolatiesilicone voor Algemene de Brandgordijnen van de Lassenbescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Algemene bestand op zwaar werk berekende het lassendeken op hoge temperatuur van de lassenbrand
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Van de de Glasvezelbrand van de noodsituatieoverleving van de de Schuilplaatsveiligheid Algemeen de Dekkingsideaal voor de Keuken
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Hittebestendige Silicone Met een laag bedekte het Lassengordijnen & Deken van de Glasvezeldoek
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Acryl Met een laag bedekte het Lassendeken van de Glasvezeldoek voor Barbecue
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
De Branddeken Op hoge temperatuur van de lassen Algemene Weerstand voor Noodsituatieredding
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Brandblus Algemene van de de Keukenbrand van de Keukenhuishouden Dik gemaakte Brand Algemene Algemene Algemene de Brandafschaffing
| Dikte: | 0,2 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | Pu-Glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt Pu |
Het Lassenfiberglas van de glasvezel Vuurvaste Vertrager Op zwaar werk berekende het Kamperen Brand Algemene Vezel
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Het Lassenfiberglas van de glasvezel Vuurvaste Vertrager Op zwaar werk berekende het Kamperen Lassendekens Cutains en de Schermen
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| Grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Van de de Beschermings Industriële Vuurvaste Algemene Vonk van de lassenbrand de Algemene Deken van de de Beschermings Op zwaar werk berekende Brand
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| Grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |

