Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] bij elkaar passen 98 producten.
Twee Kantensilicone Met een laag bedekte Glasvezel die Algemene Fabriek lassen
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Maak Met een laag bedekte van de het Lassenbrand van de Glasvezelstof Algemene het Broodjesbrand vuurvast - de Dekens van het vertragerslassen
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezeldoek |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Stof van de de Deur de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel van de hittevertrager voor Rookgordijn en brand cutain
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Van de de Deurptfe Met een laag bedekte Glasvezel van de hittevertrager van het de Stoffen610g Thermische Geval E het Glasglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Brand - vertrager, Stof van de isolatie de Flexibele Buis Met een laag bedekte die Glasvezel met Neopreen Rubberzwarte met een laag wordt bedekt
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/sqm |
| Dikte: | 0,45 mm |
De groene Doek Op hoge temperatuur van de het Gordijnstof van de Glasvezelbrand voor het Opbouwen van Vuurleidingssysteem
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
Ptfe Met een laag bedekte de Glasvezelstof Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Van de de Glasvezelstof van de voedselrang Zwarte Bruine Ptfe Met een laag bedekte Chemische Corrosiebestendig
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |
Van het de Brandbewijs van de 550 Graadweerstand van het de Veiligheidslassen van de de Beschermingsglasvezel de Branddeken Op hoge temperatuur
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Glasvezel van de thermische Isolatie de Vuurvaste Stof die met Neopreen met een laag wordt bedekt
| Gewicht: | 600 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,45 mm |
| Kleur: | ZWART |

