Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Hoogtemperatuurisolatie en stoffen zijn van vitaal belang bij de vervaardiging van afneembare dekens, buisverpakkingen.
| Alkali content: | Alkali Free |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Thickness: | 0.41mm |
Uitstekende Chemische Bestand Silicone Met een laag bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Verwijderbare Jasjes Op hoge temperatuur, Klepdekking
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De goede Chemische Stof van de Weerstandssilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Isolatiefacings
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de thermische Isolatiebrandbeveiliging 460g/M2 Pu
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
1.5m*1.8m de Stof van het Brandgordijn
| Type: | bestand branddekens/gordijnen op hoge temperatuur |
|---|---|
| Brandweerstand: | weerstand op hoge temperatuur |
| Gewicht: | 200 g/㎡ aan 3000 g/㎡ |
0.41mm Stof Twee van de Diktepu Met een laag bedekte Glasvezel Vrij Kantenalkali
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm Dikte |
0.4mm Grijze Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Thermische Isolatie en Brandbeveiliging
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
0.7mm Polyurethaan Met een laag bedekte Glasstof voor lassendeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Waterdichte Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Brandgordijnen en rookgordijnen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |

