Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Van de Uitbreidingsverbindingen van de Siliconestof de Vuurvaste Doek op hoge temperatuur en Waterdicht
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Flexibele Met een laag bedekte Waterdichte de Glasvezelstof van het Satijnweefsel Silicone
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Doek op hoge temperatuur van de het Silicone de rubber met een laag bedekte glasvezel van de stoffendoek met hoge weerstand, hoog-temperatuur-bestand
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Hittewacht Fiberglass Insulation Cover voor Isolatie van Flenzen en Pijpen thermische isolatiestof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
De Bestand stof op hoge temperatuur van de Thermische Isolatie Vuurvaste silicone met een laag bedekte glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Maak de Geïsoleerde Silicone Met een laag bedekte Doek van de Stoffen Vuurvaste Glasvezel waterdicht
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Silicone Met een laag bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Isolatiefacings en Verwijderbare Isolatiedekens
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Uitstekend chemisch bestand, met siliconen bekleed glasvezel
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
SUNTEX industriële brandbedekking
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4 mm |

