Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Met grafiet bekleed glasvezelstof, temperatuurbestendig 750°C, slijtagebestendige, zwart plain weefsel voor industriële toepassingen
| Gewicht per eenheid: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
Warm verkoop slijtvast PTFE-gecoat chemisch bestand stof waterdicht
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0.42 mm |
| Kleur: | Grijs |
Fireproof PU Coated Fiberglass Fabric with 1800C Temperature Resistance and Abrasion Resistant Twill Weave in Multiple Widths
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Zwarte grafiet gecoate hoogtemperatuur glasvezelstof met een laagtemperatuurweerstand van 750°C en uitstekende brandwerendheid
| Gewicht per eenheid: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
De tweezijdige Silicone Met een laag bedekte Bestand Schuring van het de Vlambewijs van de Glasvezeldoek
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
E-Glas Branddicht Silicone Glasvezel Stof Thermische isolatie Glasvezel Hoogtemperatuurweerstand Silicone Stof Stof
| Coating: | one or two sides silicone rubber |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Antistatische Vuurvaste Glasvezelstof voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor de Schakelaar van de Stoffenbuis
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Zwart Vuurvast van de de Hitteisolatie van de Glasvezelstof de Glasvezelbroodje
| Kleur: | Zwarte Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | Hitteisolatie het lamineren |
| Ononderbroken temperatuur: | 550 Graad C |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof met de Uitstekende Treksterkte van de Schuringsweerstand
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |

