Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Glasvezel Lasdekens Vuurbestendige 550C Warmtebestendige Industriële Mat
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Antistatische Glasvezelstof voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Algemene bestand op zwaar werk berekende het lassendeken op hoge temperatuur van de lassenbrand
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
0.8mm, 1.5mm Doek de Op hoge temperatuur van de het Glasstof van het Thermische Isolatiesilicone voor Algemene de Brandgordijnen van de Lassenbescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 oz 16 Mil Dikte 1000°F Temperatuurweerstand Lasdek brandwerend Deken
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Acrylic coated fiberglass fabric Welding Curtains & Blanket
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
De uitstekende Stof van de Treksterkte Acryl Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Kleur: | gouden Vuurvaste Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | rookgordijn, het lassen bescherming |
| breedte: | 183cm |
SUNTEX Acryl-gecoate glasvezelstof
| Kleur: | gouden Vuurvaste Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | rookgordijn, het lassen bescherming |
| Breedte: | 183cm |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Stof voor Hittebestendige en Thermische Isolatie
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
De rode Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte stof van de glasdoek voor Uitbreidingsverbinding Met hoge weerstand
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |

