Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Abrasiebestendig PU-gecoat glasvezelstof met 460 g/m2 Gewicht 0,41 mm Dikte en breedte van 1 m tot 1,55 m
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
PU-gecoate glasvezelstof 460 gsm, 0,41 mm Dikte Breedte: 1m - 1,55m Hitte & abrasiebestendig
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
De zwarte 30oz-Stof van de Keperstof Vuurvaste Glasvezel voor de Doek van het Lassengordijn
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Toepassing: | Lassende beschermende deken |
| Dikte: | 1mm |
Pu Met een laag bedekte 460gsm-Vlam - vertragersstof voor de Dekking van het Hitteschild
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
960 G Materialenoem van de Schurings Bestand 550 C Thermische Isolatie Kleuren Op hoge temperatuur
| breedte: | 1,5 meter |
|---|---|
| Kleur: | Rood of OEM |
| Merk: | Suntex |
Brandwerende PU-gecoate glasvezelstof 460 g/m² voor branddekens
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Brandwerend PU-gecoat glasvezelstof 460 gm hittebestendig Blauw Zwart
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
PU Gecoate Glasvezelstof 460gsm Vuurvast Thermisch Isolatiemateriaal
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Vlamvertragende PU-gecoate glasvezelstof 460 g/m² hittebestendig
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Brandwerend PU-gecoat glasvezelstof 460 gram hoogtemperatuurbestendig
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |

