Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
De vuurvaste & Waterdichte silicone met een laag bedekte glasstof Op hoge temperatuur verstrekt grotere schuringsweerstand
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Weer en Schurings Bestand Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Hoogtemperatuurbestendige, brandwerende, anti-troeiende, met siliconen gecoate glasvezelstof voor industriële toepassingen
| Basisstof: | Aramide doek |
|---|---|
| Weeftype: | Vlak |
| Gewicht: | 500gsm |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor Uitbreidingsverbinding
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Thermische isolatie Silica stof Bestand tegen hoge temperaturen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Het Vuurvaste Duurzame Met een laag bedekte Polyurethaan op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
M0 Approved PU Coated Fiberglass Fabric with Abrasion and Oil Solvent Resistance for High Temperature Applications
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Hoge temperatuur glasvezelstof met zwarte grafietcoating voor brandwerendheid bij 750°C en industriële toepassingen
| Gewicht per eenheid: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
Van de de Glasvezelstof van de voedselrang Zwarte Bruine Ptfe Met een laag bedekte Chemische Corrosiebestendig
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |

