Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Heat Resistant Welding Blanket with Twill Weave and Oil Solvent Resistant 1m to 1.55m Width PU Coated Fiberglass Fabric
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Dubbelzijdig PU-gecoate glasvezelstof. Brandbestendig, 1800°C. Aanpasbare breedtes.
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Brandvertragende, olie- en oplosmiddelbestendige glasvezelstof: PU-gecoat met hoge sterkte
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / Zwart |
Industriële PTFE-gecoat glasvezelweefsel met hoge brandwerendheid, eenvoudige fabricage en 550℃ temperatuurbestendigheid voor thermische bescherming
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
Zachte en duurzame PTFE-gecoate glasvezelstof met brandwerendheid, eenvoudige fabricage en 550℃ temperatuurbestendigheid voor industriële hoezen
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
30oz weefsel - de Stoffen Vuurvaste Stof 550C van de Slot Vuurvaste Glasvezel
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Toepassing: | Lassenbarrières |
| Dikte: | 0,043“ |
Waterdichte van de Glasvezelproducten van Pu Vuurvaste Industriële van de de Doekband Materiële de Glasvezelstof
| Gewicht: | 220g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000mm |
| Dikte: | 0.21mm |
Hittebestendige Hittebestendige de Doekdoek Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
Glasvezel Lasdekens Vuurbestendige 550C Warmtebestendige Industriële Mat
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Glasvezel Lasdekens Vuurbestendige 550C Warmtebestendige Industriële Mat
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |

