Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
Goed leverancier Brandbestendige siliconen gecoate glasvezel Hoogtemperatuurbestendige E-glas Silicone glasvezel stof
| Type garen: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
PU Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
0.4mm Vlam van de de Glasvezelstof van de Luchtdistributie de Pu Met een laag bedekte - vertragersm0 Certificaat
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | grijs |
chemisch bestand zwart met neopreen bekleed glasvezelstof of band voor het Midden-Oosten
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 540 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 500 g/sqm |
| Dikte: | 0,35 mm |
Aluminiumfolie Gelamineerde Stof voor Thermische Isolatiedekking, Hittebestendig Gordijn, Buis
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
De weerspiegelende Stof van de Aluminiumfolieglasvezel voor Flexibele Schakelaarbuis
| Dikte: | 0,4 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 470g/㎡ |
| Deklaag: | Aluminiumfolie |
Het Bestand Hoge Kiezelzuur op hoge temperatuur Pu bedekte Glasvezelvlam met een laag - vertragersstof voor Brandgordijn
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Grijs |
Industriële glasvezelstof met siliconencoating voor hoge temperaturen
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Industriële branddektrol met 1000°C-temperatuurbestendigheid en vermiculietcoating voor bescherming bij zwaartelasten
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale dikte: | 1,4 mm |
Industriële branddektrol met 1000°C-temperatuurbestendigheid en vermiculietcoating voor bescherming bij zwaartelasten
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale dikte: | 1,4 mm |

