Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
SUNTEX Silica Stof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Verpakkingen: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Hoogtemperatuurbestendige 600 gram siliciumgecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Hoogtemperatuurbestendige 600 gram siliciumgecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Stof compensator doek met 1700 graden Celsius temperatuurbestendigheid, 600 gsm gewicht en alkali-vrij hoog silicaweefsel
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Hoge temperatuurbestendigheid alkali-vrije 600 g/m² gewicht stof expansievoegdoek voor duurzame brand- en hittebestendige oplossingen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Tank van het Verbindings de Drijvende Dak
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor Tank van het Verbindings de Drijvende Dak |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Hittebestendige Pu Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de thermische Isolatiebrandbeveiliging voor Lassendeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Van de polyurethaan (Pu) de Met een laag bedekte Glasvezel Stof voor Thermische Isolatie en Brandbeveiliging
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
De uitstekende Chemische Bestand Silicone Met een laag bedekte stof van de Glasvezelstof met een laag bedekte glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120 g/m² |
| Dikte: | 0.95mm |

