Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant industrial fabric ] bij elkaar passen 394 producten.
De met een laag bedekte van het het Lassengordijn van de Glasvezelstof Silicone Met een laag bedekte Lassende Algemene Mat van het het Lassenschild
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Vuurvaste de Doekstof Op hoge temperatuur van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Glasvezel de Silicium Met een laag bedekte Doek van de de Glasvezelstof van 600gsm of van de Douane Silicone Met een laag bedekte
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Vuurvaste de Doekstof Op hoge temperatuur van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassendeken
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Belangrijke fabrikant van de met een laag bedekte Stof van het componentensilicone kalender voor verwijderbare isolatiedekens
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
de Dekens van de siliconestof voor branddeken en de mat van de brandkuil
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Stoffensilicone Met een laag bedekte Glasvezel op hoge temperatuur voor stoffenluchtleiding
| Coating: | one or two sides silicone rubber |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Siliconen-gecoat slijtvast aramide doek – groothandel voor robotovertrekken
| Basisstof: | Aramide doek |
|---|---|
| Weeftype: | Vlak |
| Gewicht: | 500gsm |
De hoge Doek van de de Stoffenpolyurethaan Met een laag bedekte Glasvezel van de Duurzaamheids Vuurvaste Waterdichte Glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Brandvaste, hoge temperatuurbestendige, anti-rears Silicone-gecoate glasvezelstof voor industriële toepassingen
| Basisstof: | Aramide doek |
|---|---|
| Weeftype: | Vlak |
| Gewicht: | 500gsm |

