Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
18oz kiezelzuur 0.6mm Industriële de Veiligheidsdoek van het Brand Algemene Broodje voor de Thermische Isolatiejasje van de Brandbarrière
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
Bestand de Brand Algemeen Materiaal Op hoge temperatuur van 650 C op een Broodje 1.4mm Grafiet Met een laag bedekt Firestop Brand Algemeen Broodje
| Nominaal Gewicht: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
De Brandgordijnen van branddekens voor Olie en Gasindustrie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of geweven duidelijk |
Het Dek, het Terras, het Gazon of het Kampeerterrein van brandpit mat grill mat protect your van Knallende Sintels
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Vuurvaste Mat, Dekbeschermer, Brand Pit Accessories, Brandwondvat, onder Grillmat, BARBECUEmat, Terrasschild, Brand - vertrager
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Het Dek, het Terras, het Gazon of het Kampeerterrein van brandpit mat grill mat protect your van Knallende Sintels
| Materiaal: | Silicone-gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Fire blankets For Welding Curtains & Blanket
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
16 Mil Dubbelzijdige Splatter Guard Lasdek en brandwerend deken voor industriële bescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 16 Mil Dubbelzijdige Lasdeken Brandwerende Deken voor Bescherming tegen Hoge Temperaturen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 16 Mil Vuurvaste Lasdeken met Vonkbescherming voor Veiligheid bij Hoge Temperaturen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |

