Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
4H satijn 0.41mm Brand - vertragersstof Pu 2 Kantenm0 Vuurvaste Gordijnen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Pu Met een laag bedekte 460gsm-Vlam - vertragersstof voor de Dekking van het Hitteschild
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
Waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek voor het lassen van dekens en het lassen van gordijnen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Van de de Isolatiestof van de Sliconehitte de Glasvezel Vuurvaste Waterdicht
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| gewicht: | 510 g/sqm |
32 oz de Grijze van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel Stoffen voor Hitteschild en Brand - vertrager
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Deklaag: | bilateraal siliciumrubber |
| Gewicht: | 1080g/m2 (32 oz) |
1.3mm Industriële van het Vermiculietglassfiber van het Brand Algemene Broodje Doek 800 de Hittebestendige Glasvezel die van C Algemeen Broodje lassen
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
0.8mm Rode die Kiezelzuurdoek met Silicone voor Brand Beschermende Barrière euro met een laag wordt bedekt 180
| Materiaal: | fiberglasstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
0.6mm Grey Aluminum Pigmented Fire Protective Stoffen (FPFs) in Brand en Rookgordijnen worden gebruikt dat
| Materiaal: | Glasstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
0.4mm de Siliconeglasvezel die die Stoffen vuurvast maken in Rookgordijnen worden gebruikt ontmoet En 13501 - 1
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
0.4mm de Vuurvast makende die Stoffen van de Siliconeglasvezel in de geautomatiseerde brand van de liftrook gordijnen en rookgordijnen worden gebruikt
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |

