Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
De Doek Waterdichte Vuurvast van de siliconeglasvezel voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
De met een laag bedekte Thermische Deken van het Brandlassen Waterdicht voor Verkoop
| Kleur: | zwart, grijs, of aangepast |
|---|---|
| Dikte: | 1.4 mm~3mm |
| grootte: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, of aangepast |
1000℃ Hittebestendige Branddeken Vermiculiet Gecoat voor Zwaar Lasbescherming
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale dikte: | 1,4 mm |
Industriële branddektrol met 1000°C-temperatuurbestendigheid en vermiculietcoating voor bescherming bij zwaartelasten
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale dikte: | 1,4 mm |
Industriële branddektrol met 1000°C-temperatuurbestendigheid en vermiculietcoating voor bescherming bij zwaartelasten
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale dikte: | 1,4 mm |
Hittebestendige Stof van aardoliechemische producten 1200C de uiterst
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 1200 c-graad |
| Gewicht: | 1200 g/sqm |
Breedte 1250mm 600g-Stof van het de Stoffen de Hoge Kiezelzuur van het Brandgordijn
| Materiaal: | glasvezelstof, hoog kiezelzuur |
|---|---|
| Dikte: | 0.650.7mm |
| Gewicht: | 600g/sqm |
Stof de Op hoge temperatuur van draadreinfoced 880g voor Thermische Insualtion-Dekking
| Materiaal: | Glasvezel, Roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 650 c-graad |
| Gewicht: | 880 g/sqm |
De Bestand Band op hoge temperatuur van de Thermische Isolatieglasvezel
| De eenheid weegt: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,055 duim |
Temperatuurbestendige weefsel uitbreidingsverbindingen om mechanische belastingen te voorkomen om te beschermen tegen slijtage
| Temperatuurbestendigheid: | Van -50 C graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 600 G/M2 |
| Dikte: | 0,45 mm |

