Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
van de de Stoffenuitbreiding van 730 g Glasvezel Met een laag bedekte de Verbindingsdoek met Doek van de de Luchtschakelaar van de Silicone de Antibrand
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
Het vuurvaste Behandelde Grafiet Op hoge temperatuur van de het Scherm650c Bestand Stof 34OZ
| Eenheidsgewicht: | 33.8oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.059inch |
35 oz de Grijze van het het Calciumsilicaat van de Glasvezeldoek Deklaag Op hoge temperatuur
| breedte: | 1,5 meter/1,52 meter |
|---|---|
| Dikte: | 1.mm |
| Gewicht: | 35 oz |
Van de de Doekbrand van de Kiezelzuurglasvezel van de de Barrièrebrand het Algemene Materiaal op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
1.25mm Doek de Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel voor Brandgordijnen & deuren
| Nominaal gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
0.43mm Pu Met een laag bedekte de Stoffenzwarte van het Brandgordijn voor de Buizen van de Luchtdistributie
| Eenheidsgewicht: | 14.5 oz/sq.yard |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
De Stof van het kiezelzuurfiberglas voor kiezelzuurlassen bedekt de gordijnen van het kiezelzuurlassen
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Hoge kiezelzuurglasvezel voor Lassen en brandbeveiliging
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
E-glas Één Zijptfe Met een laag bedekte Stoffen Chemische Bestand
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
De hoge van de de Glasvezeldoek van de Kiezelzuurglasvezel 200gsm Vuurvaste Stof voor Lassen
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |

