Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
Dubbelzijdige PU 17 Oz 16 Mil Lasdeken Vuurvast Thermisch Bestendige Mat
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 16 Mil Zalm Lasdeken en Branddeken voor Warmte-isolatie en Brandwerendheid
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 oz 16 Mil 1000°F Warmtebestendige Lasdekens Brandbestendig Lasgordijn voor bescherming tegen vonken en slakken
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz Zalm Lasdeken met 16 Mil Dikte en Hoge Temperatuurbestendigheid
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Zwarte Brand - van het Broodjescompenstor van de vertragers Algemene Glasvezel Doek 1.2mm Thermische Isolatiebroodje
| Gewicht: | 1100g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 1.2mm |
Vermiculiet gecoate hoge temperatuur glasvezelstof geschikt voor het lassen van dekens brandschermen en hoge temperatuur isolatie toepassingen
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
Hoogtemperatuur glasvezelstof Zwarte grafiet gecoate stof met brandwerendheid en slijtageigenschappen voor brandbestrijdingssystemen
| Eenheidsgewicht: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaard dikte: | 0,039 duim |
Van het de Brandbewijs van de Hitteisolatie Deken de op hoge temperatuur van de het Kiezelzuurglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Van de het Broodjesbrand van de Suntex de Industriële Brand Algemene Deken van de de Noodsituatiebrand Algemene voor Huisveiligheid
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Van de het Broodjesbrand van de Suntex Industriële Brand Algemene Algemene en Vuurvaste het Lassendeken
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |

