Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 890 producten.
0.14mm PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Type: | bestand ptfestoffen op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
PTFE op hoge temperatuur bedekte Geweven Aangepaste Glasvezelstof met een laag
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Doek met hoge weerstand Waterdichte Oilproof van de Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Waterdichte Vuurvaste de glasvezeldoek op hoge temperatuur van de douanesilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Het silicium bedekte Oppervlaktebehandeling met een laag en isoleerde het Keperstof Geweven Weefseltype de stof van de siliconeglasvezel
| Gewicht: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Dikte: | 0.45mm |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
Industriële glasvezelstof met siliconencoating voor hoge temperaturen
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
0.4mm Flexibele Buis Met een laag bedekte Glasvezelstof die met Neopreen Rubberzwarte met een laag wordt bedekt
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/sqm |
| Dikte: | 0,45 mm |
De corrosie en het Zwarte Neopreen van de olieweerstand bedekten Glasvezel Chemische Bestand Stof of Band aan Medio met een laag - het Oosten
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 540 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 500 g/sqm |
| Dikte: | 0,35 mm |
De dubbele Silicone Met een laag bedekte 100%-Dikte van Glasvezelstoffen 17mils
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Witte siliconen beklede glasvezel stof voor glasvezel branddek
| Coating: | Silikonrubber aan beide zijden |
|---|---|
| Gewicht: | 260 gm |
| Weefseltype: | geweven keperstof |

