Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
van glasvezel met siliconencoating voor uitbreidingsgewrichten
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Silicone Rubber Coated Fiberglass Fabric For Fabric Flexible Connectors
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Rode Silicone Met een laag bedekte de Glasvezelstof van 960 G/sqm voor Hitte en Koude Isolatie
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | Beide Zijsilicone Met een laag bedekte Fiberglasdoek |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Acrylic coated fiberglass fabric Welding Curtains & Blanket
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
De goede Doek van de de Weerstandspu Met een laag bedekte Glasvezel van de Schuringsschuring voor Lassendeken
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
Stof van de schurings de Bestand Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
De vuurvaste & Waterdichte silicone met een laag bedekte glasstof Op hoge temperatuur verstrekt grotere schuringsweerstand
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
De siliconedeklaag maakt de doek waterdicht, oliebewijs, corrosie en schuringsweerstand, rook en gas het verzegelen
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
De hoge Doek van de de Stoffenpolyurethaan Met een laag bedekte Glasvezel van de Duurzaamheids Vuurvaste Waterdichte Glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
enige zijsilicone met een laag bedekte glasvezelstof en beide zijsilicone met een laag bedekt fiberglas
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |

