Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 856 producten.
Van de de doek hittebestendig glasvezel van de siliconerubber met een laag bedekt glasvezel van de de doek Goedkoop Prijs de Klantenontwerp
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
510g kies Zijsilicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Lassendeken uit
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefsel: | Geweven keperstof |
De Doekisolatie van de siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Comité, Lassende Deken, Branddeken
| Productnaam: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Van de de Glasvezelstof 17OZ van de vlamweerstand het PTFE Met een laag bedekte van de Thermische Isolatieshell Broodje van de de Glasvezeldoek
| Eenheidsgewicht: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0.016inch |
400g/sqm silicone Met een laag bedekte die Glasvezelstof in Flexibele Stoffenschakelaar wordt gebruikt
| Materiaal: | 400g/sqm silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Thermische Isolatiekeperstof/satijn/Met een laag bedekte de Glasvezeldoek/stof van het duidelijk Weefselsilicone Rubber voor Uitbreidingsverbindingen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Stof van de de Doekglasvezel van de polyurethaan de Pu Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Het hittebestendige Rubber van het Isolatiesilicone bedekte Glasvezeldoek/stof voor Deur/gordijn/uitbreidingsverbinding/lassen met een laag
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Weer en Schurings Bestand Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Het Bestand Hoge Kiezelzuur op hoge temperatuur Pu bedekte Glasvezelvlam met een laag - vertragersstof voor Brandgordijn
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Grijs |

