Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 856 producten.
32 van de Grijze silicone met een laag bedekte glasvezeloz stof voor Hitteschild en Brand - vertrager
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Deklaag: | bilateraal siliciumrubber |
| Gewicht: | 1080g/m2 (32 oz) |
Pu Met een laag bedekte de Isolatie Thermische Dekking Thermische Mattres van Remoavble van de Glasvezelstof
| Eenheidsgewicht: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Vuurvaste van de de Stoffenrook van de Gordijnenpu Met een laag bedekte Glasvezel Barrière 0.4mm de Dekking van de de Pijpbescherming van het Thermische Isolatiebroodje
| Eenheidsgewicht: | 13.8 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Van de de Glasvezelstof M0 van de Heatproofstof Pu Met een laag bedekte Algemene 0.41mm 460g de Stoffenbuis van het Lassenbrand
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Vuurvaste en Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Branddeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Chemische Bestand Vuurvaste Hoogte - de Stoffendoek van de kwaliteitssilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Brand van de lassen de Algemene Op zwaar werk berekende Glasvezel - stof van de vertragers de Deken met een laag bedekte glasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Hoogtemperatuurbestendige met siliconen beklede glasvezelstoffen
| Gewicht: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Kleur & Deklaag: | Zilveren Silicone |
Thermische Isulating-Stof 0.65mm M0 van de Materialenpu Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassenbescherming maakt Deken vuurvast
| Nominaal Gewicht: | 690g/sq.meter |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1550mm 2000mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Van de de Glasvezelstof M0 van de thermische Isolatiestof Polyurethaan Met een laag bedekte van de de Rookbarrière Stof 0.43mm
| Gewicht: | 470g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |

