Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 856 producten.
1 van mm van de de Doeksilicone Met een laag bedekte Glasvezel Dikte de Stoffen Flexibele Slang in het Systeem
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 1080 g/sqm |
| Dikte: | 0,9 MM. |
Brand - Stof van de vertragers de Bilaterale Silicium Met een laag bedekte Glasvezel voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Brandwerende PU-gecoate glasvezelstoffen voor luchtverdeelsysteem 0,41 mm
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektronisch Isolatie en HittePersmededelingsblad
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstoffen voor Systeem 0.41mm van de Luchtdistributie
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Hoge - van de het Weefsel de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van het kwaliteitssatijn van het de Stoffenpolyurethaan brand van de de Glasvezeldoek Pu Met een laag bedekte - vertragersdoek
| De eenheid weegt: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Duurzaam siliconen bekleed glasvezelstof E-glas Hoogtemperatuurbestendige siliconen glasvezel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Hoogtemperatuurbestendige 600 gram siliciumgecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de luchtdistributie 13.5OZ Pu voor Rook en Brandgordijnen
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
De flexibele Stof Op hoge temperatuur van de de Stoffenslang van de Schakelaarpolyurethaan Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Gewicht: | 710g/sqm (20,88 Oz. /Sq.Yd.) |
| Dikte: | 0.65mm (0,025 Duim) |

