Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
PU-gecoate glasvezelstof met 460 g/m2 Gewicht 0,41 mm Dikte en 1 m tot 1,55 m Breedte voor thermische isolatie
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Aanpasbare warmtebestendige PU-gecoate glasvezelstof met een hoge silica-coating voor brandwerende toepassingen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Dubbelzijdig PU-gecoat glasvezelstof-lassen deken met 1800C Temperatuurweerstand 460 g/m2 0,41 mm
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Brandwerend PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm voor luchtleidingen en lasdekens
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
460 g/m2 PU-gecoate glasvezelstof met 0,41 mm dikte en temperatuurstabiele 1800°C voor brandwerende toepassingen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het satijnweefsel Polyurethaan voor de verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.4mm |
Stof van de hitte de Weerspiegelende Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Isolatiejasje
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 560 g/sqm |
Maak de Flexibele Goede Chemische/Hittebestendige Pu Met een laag bedekte Vuurvaste Doek van de Glasvezelstof voor het Kamperen Tenten waterdicht
| Gewicht: | 220g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.21mm |
Blad van de de Stoffenptfe Teflonstof van de temperatuur het Bestand PTFE Met een laag bedekte Glasvezel voor de Overdracht van de Hittepers
| Totaal gewicht: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1550m |
| Totale Dikte: | 0.43mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Dekking van de Motorhitte
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |

